Свято 1-вересня

Новий навчальний рік розпочався традиційним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань. На святі в нашій школі були присутні почесні гості – депутат Харківської міської ради Телятников І.В., головний спеціаліст управління освіти адміністрації Московського району Савченко А.П. , які привітали всіх присутніх зі святом. Наймолодші учні школи, наші першокласники, отримали подарунки – Букварики Харківського першокласника та вітальні листівки - від Харківського міського голови Г.А.Кернеса. Учні в школи, батьків, вчителів і всіх присутніх на святи привітала директор школи Левченко О.О. та побажала всім успіхів, творчої наснаги, здоров’я та щоденних перемог.