/Files/images/чар2.JPGНОВИНКИ ЛІТЕРАТУРИ

2015- 2016 навчальний рік.

Завершилась акція "Подаруй книгу шкільній бібліотеці". Велике спасибі всім, хто приймав участь у акція! Завдяки Вам фонд нашої бібліотеки поповнився новими виданнями. Усього до шкільної бібліотеки надійшло 50 примірників, тому приходьте. замовляйте та читайте.

/Files/images/5BicU.gif

/Files/images/чар3.JPG

/Files/images/літ1.JPG Серія захоплюючих книг для підлітків відомої німецької письменниці Ізабель Абеді про пригоди дівчинки Лоли стала популярною у всьому світі.
Дівчата! В шкільній бібліотеці є всі книги Ізабель Абеді про Лолу
.
/Files/images/літ2.JPG "Мила Рудик" - роман украинской писательницы Алеки Вольских в жанре фентази, о девушке по имени Мила. В настоящее время выпущено 6 книг на русском языке и 4 на украинском. Автор в каждой книге пробует себя в разных поджанрах - так в 5 книге мы наблюдаем увлекательный детектив, а в шестой путешествуем по волшебному и неволшебному миру вместе с Милой и ее друзьями.
/Files/images/літ3.JPG "Бібліотека української казки"
У цій чудовій серії зібрані старовинні і сучасні казки українського народу: класичні про звірів та тварин, про богатирів та лицарів, про відьом і чарівниць, казки побутові, чарівні та страшилки.

/Files/images/літ4.JPG Серія книжок "Українська класика"
На допомогу учням, вчителям української мови та літератури і читачам, які цікавляться художньою літературою.

/Files/images/1-1.JPG

В. Нестайко Пригода в кукурудзі.
До пропонованої книжки увійшли найкращі оповідання В. Нестайка. Поринаючи разом із маленькими героями оповідань у захопливі пригоди, юний читач пізнаватиме світ і дізнається, як відрізнити правду від кривди, як залишитися оптимістом у найскладніших ситуаціях. а головне - що таке справждня дружба.

В. Нестайко Космонавти з нашого будинку.
До книжки класика української дитячої літератури В. Нестайнка увійшли повість "Пригоди Грицька Половинки" та кілька яскравих оповідань про життя школярів. їхніі веселі пригоди і справжню дружбу.

Цікавини про Всеволода Нестайко
/Files/images/1-2.JPG

А. Волков Урфин Джюс и его деревянные солдати.
А. Волков Тайна заброшенного замка.
Якщо ти захоплюєшся пригодами, то ці книги саме для тебе.

Книги А.М. Волкова з ілюстраціями

/Files/images/1-3.JPGДжералд Малколм Даррелл
- вірний друг тварин

Джеральд Дарелл - велликолепный писатель- натуралист, знаменитый путешественник, обладатель неповторимого дара рассказчика и тонкого юмора. Его книги помогают миллионам детей и взрослых по всему свету по- новому взглянуть на мир живой природы и ощутить себя неотемлемой его частью.
Д. Дарел Поместье -зверинец Живой, юмористичный рассказ об удивительных животных и о том, как создавался уникальный частный зоопарк Джеральда Даррелла на острове Джерси.

Д. Даррелл Земля шорохов
В повести рассказывается об удивительных приключениях и забавных проишествиях, случившихся с автором во время експедиции в Аргентину.
/Files/images/1-4.JPGШановні дівчата!

Пропоную вам серію книжок про дівчинку Ніну та її друзів

Нина - девочка Шестой луны.

Нина и загадка Восьмой ноты.

Нина и заклятье Пернатого змея.

Нина и тайный глаз атлантиды.

Книги Муни Витчер
/Files/images/1-6.jpg
Наши любимые питомци- кошки Прочитав эту книгу , вы получите полезную и познавательную информацию о кошках - об этих удивительных животных.
Благородные и грациозные создания - лошади.Эта книга будет интересна для любителей лошадей, а красивые иллюстрации добавят красок к восприятию изложенного материала.
Наши верные друзья - собаки. Данная книга поможет каждому владельцу понять своего питомца, а также подскажет новичкам, как избежать ошибок при выборе породы, покупке щенка, его кормлении.
/Files/images/Чар.JPGЛідія Чарська — зірка літератури початку ХХ сторіччя, авторка «Нотаток маленької гімназистки». Її творами зачитувалися наші прабабусі. «Князівна Джаваха» — найвідоміший роман письменниці. Ми знову поринаємо у світ інституту шляхетних панянок, зустрічаємося зі знайомими вже героями. Князівна Джаваха вирізняється серед подруг своїм кавказьким темпераментом, сміливістю та незалежністю. Саме тому її люблять читачки. Вишукані манери, класні дами та суворі вчителі — усе це не може стримати дівчачий характер, а значить, і розмов після відбою, а значить, і пригод.
/Files/images/чар1.JPGТ.М.КрюковаТамара Шамильевна Крюкова - член Союза писателей России с 1997 года. Автор 43 книг для детей и юношества, которые вышли в 16 российских издательствах. Среди них книги для малышей, повести-сказки для детей младшего школьного возраста, сборники стихов, фантастика и приключения для подростков, молодежные романы.
/Files/images/мировая класика.JPG"Немає кращого засобу для освіження розому, як читання давніх класиків; варто взяти якого начеб то - небудь з них в руки. хоча б на пів години, зараз же відчуваєш себе освіженим, полегшеним і очищеним, піднятим і укріпленим,- начебто освіжився купанням в чистому джерелі" - Шопенгаузер А.

Шановні читачі! Дуже раджу прочитати!