ПІДРУЧНИКУ - ДОВГЕ ЖИТТЯ

/Files/images/домик.JPG

З метою широкого залучення учнівського колективу школи до виховання у них бережливого ставлення щодо підручників, науково-популярної та іншої літератури; формування поваги до праці людей, які їх створюють, а також із метою поліпшення зберігання довідкової, методичної літератури з 1 листопада 2015 року до 31 березня 2016 року в нашій школі проводиться шкільна акція "Збережемо підручники!"

Під час акції проводяться:

• рейди-перевірки підручників;/Files/images/дувачок.JPG
  • бесіди з учнями;
  • працює книжкова лікарня;
  • акція "Подаруй книгу шкільній бібліотеці"( під час акції фонд бібліотеки поповнився на 50 примірників).

/Files/images/DSCN2624.JPG - подарована література

Любі друзі!

Бережіть книгу, адже вона - наш вірний друг і порадник, надійний помічник у навчанні. До того ж, у неї вкладено велику працю багатьох людей. Сподіваємось, що ваші книги завжди охайні, підручники дбайливо обгорнуті у обкладинки, мають закладки.

/Files/images/чар11.JPGАле якщо вже з книгою щось трапилось - у житті всяке буває! - її треба негайно відремонтувати. Як це зробити, ви можете дізнатися ТУТ

І, звичайно ж, ви завжди можете порадитись з бібліотекарем.