Позакласні заняття

На базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області працює 5 факультативів./Files/images/IMG_6749.JPG

Гуртки:

• "Влучний стрілець";
  • .

Факультативи:

• Орфографічний практикум
  • Практикум із синтаксису української мови
  • Українська фантастична проза
  • Доба Козаччини в українській літературі
  • Обчислювальний практикум
  • Методи розв’язування задач з математики
  • Комплексні числа та їх застосування

Для роботи гуртків та факультативів ХЗОШ №143 створена відповідна матеріально-технічна база. Для гуртка «Юні стрільці» обладнаний стрілецький тир, в наявності гвинтівки, набої, мішені. В інших кабінетах методичні посібники.

/Files/images/IMG_4986.JPGГуртки сформовані з метою розвитку індивідуальних нахилів учнів та самореалізації особистості. В початкових класах (2-4) за навчальним планом виділено 1 годину на тиждень для проведення індивідуальних та групових занять, які проводять вчителі – класоводи. В 10-11 кл. за навчальним планом передбачено по 1 годині на проведення індивідуальних та групових занять, які коригують знання учнів з української та російської мов.

Підсумком роботи шкільних гуртків та факультативів є проведення різноманітних виховних позакласних заходів, вікторин, конкурсів, конкурсів-виставок поробок. Учні із задоволенням беруть участь в класних та позакласних заходах.

На базі закладу крім організованих гуртків проводять заняття ДЮСШ №13 з баскетболу, працює гурток м’якої іграшки від СЮТ. Учні школи відвідують клуби за місцем проживання «Меридіан», «Пішак», ХМПДЮТ.

Результатом позакласної роботи в ХЗОШ №143 є досягнення учнів школи у фестивалях, конкурсах, змаганнях тощо.

/Files/photogallery/8049/IMG_2028.JPG

/Files/images/гурток.JPG