Повернутися до звичайного режиму

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ОБДАРОВАНІСТЬ

ПЕРЕМОГИ ЗБІРНИХ КОМАНД

2016/2017 навчальний рік
Учні 10-11-их класів Команда ХЗОШ № 143 ІІІ м. ХІ міський турнір юних математиків Районний етап
Учні 11-их класів Члени збірної команди ЗНЗ Московського району І м. Х міський турнір юних винахідників і раціоналізаторів Районний етап
Учні 10-11-их класів Команда ХЗОШ № 143 І м. ХХІV Всеукраїнський турнір юних хіміків І (міжшкільний) етап
Учні 10-11-их класів Члени збірної команди ЗНЗ Московського району І м. ХХV міський турнір юних фізиків Районний етап
Учні 10-11-их класів Члени збірної команди ЗНЗ Московського району ІІІ м. ХІ міський турнір юних біологів Міський етап
Учні 10-11-их класів збірна команда ЗНЗ Московського району учасники ХХІV Всеукраїнський турнір юних хіміків Всеукраїнський етап
Учні 10-11-их класів Команда ХЗОШ № 143 ІІІ м. ІХ міський турнір юних правознавців Районний етап

ОСОБИСТІ ПЕРЕМОГИ

2016/2017 навчальний рік

Школа І ступеня

Ніколенко Ольга 4 клас ІІІ м. Міська олімпіада випускників школи І ступеня «Путівка в науку», предметна галузь «Українська мова та література» Районний етап
ІІ м. ХVІІ Міжнародний конкурс з української мови ім. П.Яцика Районний етап

Школа ІІ-ІІІ ступенів

Моісєєва Марина 10 клас ІІІ м. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Секція «Інноваційний менеджмент та логістичні процеси» Районний етап
Красноруцький Дмитро 8 клас ІІІ м. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Секція «Агрономія» Районний етап
Лукашов Дмитро 11 клас ІІ м. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Секція «Експериментальна фізика» Обласний етап
Рафалюк Анна 10 клас ІІІ м. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Секція «Російська мова» Обласний етап
Литовченко Данило 11 клас ІІІ м. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Секція «Прикладна математика» Районний етап
Лукашов Дмитро 11 клас І м. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Секція «Експериментальна фізика» Районний етап
Рафалюк Анна 10 клас І м. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Секція «Російська мова» Районний етап
Гончаренко Євгенія 10 клас ІІІ м. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Секція «Українська мова» Районний етап
Галацан Михайло 9 клас ІІІ м. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Секція «Всесвітня історія» Районний етап
Велика Ксенія 11клас ІІІ м. Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України Секція «Математика» Районний етап
Лукашов Дмитро 11 клас Грамота за енциклопедичні знання ХХІV Всеукраїнський турнір юних хіміків Всеукраїнський етап
ІІ м. Перемога в особистій першості
Гончаренко Євгенія 10 клас І м. Всеукраїнська природоохоронна акція «Птах року - 2016» Номінація «Краща казка» Районний етап
ІІІ м. Обласний фестиваль ораторського мистецтва Районний етап
Литовченко Данило 11 клас ІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Інформатика Районний етап
ІІ м. Математика Районний етап
Красноруцький Дмитро 8 клас ІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Фізика Районний етап
Галацан Михайло 9 клас І м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Історія Районний етап
Гончаренко Євгенія 10 клас ІІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Фізика Районний етап
Литовченко Данило 11 клас ІІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Українська мова та література Районний етап
Лукашов Дмитро 11 клас ІІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Фізика Районний етап
Харченко Маргарита 9 клас ІІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Українська мова та література Районний етап
Кваша Павел 8 клас ІІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Історія Районний етап
Жигилій Олександра 8 клас ІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Біологія Районний етап
Тимошенко Гліб 6 клас ІІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Математика Районний етап
Яхиль Тетяна 9 клас ІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Обслуговуюча праця Районний етап
Литовченко Данило 11 клас ІІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Англійська мова Районний етап
Гончаренко Євгенія 10 клас ІІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Біологія Районний етап
І м. Астрономія
Литовченко Данило 11 клас ІІІ м. ІІ (міський в м. Харкові) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади Інформатика Міський етап
Рудчик Владислав 9 клас І м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Математика Районний етап
Сагура Маргарита 9 клас ІІ м. Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів Обслуговуюча праця Районний етап
Красота Ірина 8 клас І м. VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка Районний етап
Сахно Ангеліна 7 клас ІІІ м. VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка Районний етап
Литовченко Данило 11 клас ІІІ м. Міський конкурс «Учень року - 2017» Номінація «Інтелектуал року» Районний етап
Кiлькiсть переглядiв: 9

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.