ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ОБДАРОВАНІСТЬ
ПЕРЕМОГИ ЗБІРНИХ КОМАНД
2018/2019 навчальний рік
Учні 10-11-их класів | Команда ХЗОШ № 143 | ІІ м. | ХІ міський турнір юних географів | Районний етап |
Учні 10-11-их класів | Команда ХЗОШ № 143 | ІІІ м. | І (міжшкільний) етап ХХІ Всеукраїнського турніру юних істориків | Районний етап |
Учні 10-11-их класів | Команда ХЗОШ № 143 | ІІІ м. | ХІІІ міський турнір юних журналістів | Районний етап |
Учні 10-11-их класів | Команда ХЗОШ № 143 | І м. | ХІІ міський турнір юних економістів | Районний етап |
Учні 10-11-их класів | Команда ХЗОШ № 143 | ІІІ м. | ХІІІ міський турнір юних математиків | Районний етап |
Бондар Аліса | У складі збірної команди району | ІІ м. | І (міжшкільний) етап ХІІ міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів | Районний етап |
Рудчик Владислав | У складі збірної команди району | І м. | І (міжшкільний) етап ХІІ міського турніру юних винахідників і раціоналізаторів | Районний етап |
У складі збірної команди району | І м. | І (міжшкільний) етап ХХVІІ міського турніру юних фізиків | Районний етап | |
У складі збірної команди «Архіпелаг» м. Харків | ІІ м. | ХІV Всеукраїнський турнір юних географів (фінальний етап) | Всеукраїнський рівень | |
Красноруцький Дмитро | У складі збірної команди району | І м. | ХІ міський турнір юних географів | Міський рівень |
Диплом за перемогу в особистій першості | ХІ міський турнір юних географів | Міський рівень | ||
Диплом за перемогу в особистій першості | ХІІІ міський турнір юних журналістів | Міський рівень | ||
У складі збірної команди «Архіпелаг» м. Харків | ІІ м. | ХІV Всеукраїнський турнір юних географів (фінальний етап) | Всеукраїнський рівень | |
У складі збірної команди «Лідер» м. Харків | ІІ м. | ХV Всеукраїнський турнір юних журналістів; за перемогу в номінації «Найкраща командна гра» | Всеукраїнський рівень |
ОСОБИСТІ ПЕРЕМОГИ
2018/2019 навчальний рік
Школа ІІ-ІІІ ступенів
Бондаренко Денис | 11 клас | І м. | Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України | Секція «Англійська мова» | Районний етап |
ІІІ м. | Обласний етап | ||||
Красноруцький Дмитро | 10 клас | І м. | Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України | Секція «Правознавство» | Районний етап |
І м. | Обласний етап | ||||
І м. | Секція «Інноваційний менеджмент та логістичні процеси» | Районний етап, учасник обласного етапу | |||
І м. | Каразінський економічний турнір серед учнів 10-11 класів | ХНУ ім. В.Н.Каразіна | |||
ІІ м. | Каразінська школа бізнесу | ||||
Грамота за участь | Турнір для учнів шкіл, гімназій та ліцеїв «Економіка. Менеджмент. Інформаційні технології» | Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського «ХАІ» | |||
Рудчик Владислав | 11 клас | І м. | Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України | Секція «Математика» | Районний етап |
ІІІ м. | Обласний етап | ||||
Жигилій Олександра | 10 клас | ІІ м. | Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України | Секція «Російська мова» | Районний етап |
Афанасьєв Кірілл | 10 клас | ІІІ м. | Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України | Секція «Англійська мова» | Районний етап |
Сахно Ангеліна | 9 клас | ІІ м. | Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України | Секція «Українська мова» | Районний етап |
Рудчик Владислав | 11 клас | І м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Астрономія | Районний етап |
ІІІ м. | Обласний етап | ||||
ІІ м. | Математика | Районний етап | |||
ІІІ м. | Економіка | Районний етап | |||
ІІІ . | Фізика | Обласний етап | |||
Красноруцький Дмитро | 10 клас | ІІ м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Астрономія | Районний етап |
ІІІ м. | Обласний етап | ||||
ІІ м. | Математика | Районний етап | |||
ІІ м. | Економіка | Районний етап | |||
ІІІ м. | Обласний етап | ||||
ІІ м. | Фізика | Районний етап | |||
ІІІ м. | Географія | ||||
Новікова Аріанна | 9 клас | І м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Обслуговуюча праця | Районний етап |
ІІІ м. | Трудове навчання | Обласний етап | |||
Жигилій Олександра | 10 клас | ІІІ м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Біологія | Районний етап |
ІІІ м. | Російська мова і література | ||||
Бондаренко Денис | 11 клас | ІІІ м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Англійська мова | Районний етап |
Скоробогатько Святослав | 9 клас | ІІІ м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Правознавство | Районний етап |
Сагура Маргарита | 11 клас | ІІІ м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Обслуговуюча праця | Районний етап |
Кваша Павел | 10 клас | ІІ м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Історія | Районний етап |
Сахно Ангеліна | 9 клас | ІІІ м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Українська мова і література | Районний етап |
ІІ м. | ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка | Районний етап | |||
Тимошенко Гліб | 8 клас | І м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Математика | Районний етап |
ІІІ м. | Обласний етап | ||||
Руденко Руслана | 9 клас | І м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Математика | Районний етап |
Лучанінов Микита | 7 клас | ІІІ м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Математика | Районний етап |
Майдінова Амінахон | 6 клас | ІІ м. | Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів | Математика | Районний етап |
Томчук Євгенія | 8 клас | ІІІ м. | ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка | Районний етап | |
Харченко Маргарита | 11 клас | ІІІ м. | ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка | Районний етап | |
Ніколенко Ольга | 6 клас | ІІІ м. | ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка | Районний етап | |
Кононенко Анастасія | 7 клас | Грамота за найкращу доповідь | Університетсько-шкільна науково-практична конференція «Перші кроки у науці – від теорії до практики 2019» Науково-дослідна робота «Спам і захист від нього» | Секція «Інформаційні технології» | Харківський національний університет радіоелектроніки |
Перегняк Анастасія | 9 клас | Грамота за найкраще подання результатів досліджень | Університетсько-шкільна науково-практична конференція «Перші кроки у науці – від теорії до практики 2019» Науково-дослідна робота «Соціальні мережі в житті учнів нашої школи» | Секція «Інформаційні технології» | Харківський національний університет радіоелектроніки |
Калмиков Роман | 8 клас | Грамота за найкращу експериментально-дослідну роботу | Університетсько-шкільна науково-практична конференція «Перші кроки у науці – від теорії до практики 2019» Експериментально-дослідна робота «Дослідження хімічних реакцій технічними засобами» | Секція «Природознавство» | Харківський національний університет радіоелектроніки |
Тимошенко Гліб | 8 клас | Грамота за найкращу експериментально-дослідну роботу | Університетсько-шкільна науково-практична конференція «Перші кроки у науці – від теорії до практики 2019» Експериментально-дослідна робота «Дослідження хімічних реакцій технічними засобами» | Секція «Природознавство» | Харківський національний університет радіоелектроніки |
Ластовець Тимур | 7 клас | Грамота за найкращу науково-дослідну роботу | Університетсько-шкільна науково-практична конференція «Перші кроки у науці – від теорії до практики 2019» Науково-дослідна робота «Мистецтво ілюзій» | Секція «Природознавство» | Харківський національний університет радіоелектроніки |
Рудчик Владислав | 11 клас | ІІІ м. | Міський конкурс «Учень року - 2019» | Номінація «Інтелектуал року» | Районний етап |
Репер`яш Юлія | 11 клас | Грамота управління освіти Московського району | За активну участь у роботі Асоціації дитячо-юнацьких організацій Московського району «Нове покоління» | Районний рівень | |
Солдатов Олексій | 6 клас | Грамота Харківської міської ради | Конкурс-фестиваль «Птахи прилетіли» в рамках проведення міського свята «Зустрічі весни» | Міський рівень | |
Корнільєв Євгеній | 3 клас | Грамота Харківської міської ради | Конкурс-фестиваль «Птахи прилетіли» в рамках проведення міського свята «Зустрічі весни» | Міський рівень | |
Велика Єлизавета | 5 клас | Грамота Харківської міської ради | Конкурс-фестиваль «Птахи прилетіли» в рамках проведення міського свята «Зустрічі весни» | Міський рівень | |
Полєхін Кирило | 2 клас | Грамота Харківської міської ради | Конкурс-фестиваль «Птахи прилетіли» в рамках проведення міського свята «Зустрічі весни» | Міський рівень | |
Фоменко Дар`я | 2 клас | Грамота Харківської міської ради | Конкурс-фестиваль «Птахи прилетіли» в рамках проведення міського свята «Зустрічі весни» | Міський рівень |