Шановні батьки учнів-майбутніх першокласників!

Пропонуємо взяти участь в регіональних Інтернет-зборах батьків майбутніх першокласників.

Щоб взяти участь в Інтернет-зборах, натисніть на посилання:Інтерент-збори

Лист "Щодо проведення регіональних Інтернет-зборів батьків майбутніх першокласників"

Відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» та листа Міністерства освіти і науки України від 14.05.2015 №1/9-71 «Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу» першокласниками стають діти 6-річного віку.

Навчання шестирічних учнів має свої вимоги і повинно будуватися з урахуванням індивідуальних особливостей кожної дитини. Початкова школа, зберігаючи наступність із дошкільним періодом дитинства, повинна забезпечити подальше становлення особистості дитини.

З 1 березня до 1 квітня 2015 року Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» на своєму сайті проводить Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників. Метою їх проведення є поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку, забезпечення наступності дошкільної та початкової освіти, вивчення проблем, з якими стикаються батьки майбутніх першокласників.

Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників». Активне посилання на дану сторінку також розміщено на сайті Департаменту науки і освіти у рубриці «До уваги батьків!».