XXV чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків

З 5 по 7 липня у Харкові на стадіоні аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС у Харківській області проходив XXV чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків. Головною метою проведення змагань було сприяння розвитку пожежно-прикладного спорту і його популяризації в державі та підвищення спортивної майстерності юних спортсменів і визначення переможців.

До складу команди, яка представляла м. Харків, увійшов учень 9-Б класу ХЗОШ №143 Калениченко Богдан.

За сумою набраних балів почесну «бронзу» виборола команда Миколаївської області. Друге місце посіли спортсмени м. Києва, а чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків 2017 року стала збірна Івано-Франківської області.

Всі переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками від організаторів змагань. Також були визначені спортсмени, які показали найкращі результати в особистому заліку по кожному виду змагань.