Конкурс талантів «ДС-фактор». Полуфінали

З метою виявлення та заохочення талановитих дітей у загальноосвітніх навчальних закладах під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса, народного депутата України Дмитра Святаша у період з січня по листопад 2017 року в Московському районі проводиться конкурс талантів «ДС-фактор» (Діти Салтівки). Організатори конкурсу: громадська організація «Фонд Пересвет», Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради.

Конкурс талантів «ДС-фактор». Полуфінали

10 жовтня відбувся полуфінал конкурсу в номінації «Вокал», 12 жовтня – полу фінал в номінації «Оригінальний жанр». Своє вокальне майстерство представили переможці відбіркового етапу Томчук Марія, Томчук Євгенія та Понікарьова Валерія.