МІСЯЧНИК ПРАВОВОЇ ОСВІТИ «Я МАЮ ПРАВО!»

На виконання Указу Президента України від 14 листопада 2017 року № 361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"» в школі з 01.02.2018 року розпочато проведення МІСЯЧНИКА ПРАВОВОЇ ОСВІТИ «Я МАЮ ПРАВО!». Під час проведення запланованих заходів до школи завітають працівники правоохоронних органів, органів юстиції та пенітенціарної служби, фахівці-криміналісти, співробітники патрульної поліції, які розповідатимуть школярам про законодавство України у сфері кримінального та адміністративного права. Сплановні заходи сприятимуть формуванню правової свідомості, системи правових уявлень і переконань у школярів, прищепленню учням поваги до прав і свобод людини, забезпечення знання й виконання ними законів, підвищенню рівня правової культури учнів.