Предметні тижні в школі

З 26 лютого по 02 березня проведено предметний тиждень з трудового навчання, інформатики, музичного мистецтва. Учням 2 – 11 класів було запропоновано широкий спектр позакласних заходів. Вони мали змогу відвідати виставку творчих робіт учнів (кукли-мотанки, прикраси з бісеру, вишивка, м`яка іграшка тощо), виставку малюнків учнів 2 – 6 класів «Я малюю музику». Для учнів 5 – 7 класів проведено виховні заходи «Етикет віртуального спілкування», «Кобзар та бандура – музичні символи України». Учениці 8 класів стали учасницями програми «Нумо, дівчата!» Учні 1 – 4 класів підготували концерт для однолітків «Ми діти твої Україно!»

Учні із задоволенням продемонстрували свої творчі здібності, розповіли про свої захоплення, провели майстер-класи.