Про призупинення освітнього процесу

02.03.2018 № 49

Про призупинення освітнього процесу в

Харківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №143

Харківської міської ради Харківської області

На підставі наказу Департаменту освіти Харківської міської ради від 02.03.2018 № 47 «Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої і позашкільної освіти м. Харкова», наказу Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради від 02.03.2018 №37 «Про призупинення освітнього процесу в закладах загальної середньої і позашкільної освіти Московського району м.Харкова»

НАКАЗУЮ:

1. Призупинити освітній процес у Харківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області

З 03 по 07 березня 2018 року

2. Заступнику директора з господарської роботи Великій С.В. забезпечити контроль за:

2.1. Зменшенням використання енергоносіїв (особливо природного газу) в школі, забезпечивши температурний режим у ХЗОШ №143 на цей період не вище +140С.

З 03 по 07 березня 2018 року

2.2. Проведенням робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій, дотримання правил охорони праці і безпеки життєдіяльності, а також необхідного температурного режиму в ХЗОШ №143

Постійно

2.3. Проведенням позапланових інструктажів з безпеки життєдіяльності з працівниками щодо безпечного користування обігрівальними приладами тощо

02.03.2018

2.4. Інформуванням Управління освіти адміністрації Московського району про надзвичайні випадки у закладі загальної середньої освіти.

Невідкладно

3. Класним керівникам:

3.1. Провести роз’яснювальну роботу серед учнів закладу загальної середньої освіти щодо поведінки в умовах низьких температур, запобігання випадкам переохолодження та обмороження, навчання з надання першої медичної допомоги при переохолодженні.

Терміново

3.2. Провести позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності з учасниками освітнього процесу щодо безпечного користування обігрівальними приладами тощо.

02.03.2018

3.3. Перенести на інші терміни проведення запланованих раніше масових, дозвільних, розважальних і спортивно-масових заходів та таких, які вимагають переїздів учасників освітнього процесу, а також навчальної практики.

Терміново

3.4. Провести роз’яснювальну роботу з батьківською громадськістю щодо правил безпечної поведінки дітей удома.

02.03.2018

4. Вчителю інформатики Головченко І.В. розмістити на сайті закладу освіти:

– інформацію про призупинення освітнього процесу;

03.03.2018

- домашні завдання з метою надолуження навчального матеріалу

03.03.2018

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор О.О.Левченко