Тиждень суспільно-гуманітарних наук

З 12 по 16 березня 2018 року у навчальному закладі проведено предметний тиждень суспільно-гуманітарних наук. Учні 5 - 11-их класів оформили виставку стіннівок, присвячених дню народження Т.Г.Шевченка. На виставку запросили учнів 4-их класів та розповіли про дитинство Кобзаря.

Учні 7 - 8-их класів стали учасниками засідання «круглого столу» за темою «Т.Шевченко і сучасність», де мали змогу висловити власну точку зору на місце поезії у сучасному світі, її патріотичну спрямованість, актуальність.

Учні 11 класу підготували позакласну годину «Жіноча доля в творчості Т.Шевченка» з елементами інсценування для учнів 9 - 10-их класів. У конкурсі на кращого читця поезій взяли участь учні 5 - 9-их класів. Всі бажаючі мали можливість переглянути презентації учнів з питань вивчення зарубіжної літератури «По следам любимых литературных героев».