Тиждень охорони праці

27 квітня на виконання заходів Тижня охорони праці, що проводився 23 – 27 квітня 2018 року в школі проведено круглий стіл, під девізом «Захищене і здорове покоління» в рамках Всесвітнього Дня охорони праці. Для учнів школи було організовано виставку малюнків «Охорона праці очима дітей», виховні години: «Дитяча працяі права дитини», міні-лекції «Торгівля дітьми, дитяча праця та негативний вплив умов праці на стан здоров’я, розумовий та фізичний розвиток дітей», дискусія«Що таке дитяча праця та її відмінності від найгірших форм?», інтерактивна гра«Я шукаю роботу», розроблені міні-проекти «Молодь обирає здоров'я»: «Молодь обирає фізичне благополуччя», «Молодь обирає психічне благополуччя», «Молодь обирає соціальне благополуччя», «Молодь обирає духовне благополуччя», діти познайомились з окремими поняттями охорони праці, подивились відеоролики про безпеку праці та охорону праці.