Свято Останнього дзвоника

25 травня завершився навчальний рік традиційним святом Останнього дзвоника. Найкращі учні школи отримали Дипломи Міністерства освіти і науки України, Дипломи Департаменту науки і освіти Харківської облдержадміністрації за перемоги в різноманітних інтелектуальних та спортивних змаганнях. Директор школи побажала випускникам назавжди зберегти на своїх обличчях ті щирі безтурботні посмішки, бути впевненими у своїх силах, досягти успіхів в обраному фаху, постійно відчувати допомогу й розуміння від тих, хто буде поряд та не оминати поріг рідної школи. Адже ким би Ви не стали - талановитими інженерами, медичними світилами, ученими чи журналістами, успішними бізнесменами чи політиками – кожен із Вас свій перший крок до самостійного життя зробив саме зі шкільного порогу.