ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Триває ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вже відбулись олімпіади з математики, географії, фізики. Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики: Майдінову Амінахон (6-Б клас, ІІ місце), Лучанінова Микиту (7-Б клас, ІІІ місце), Тимошенка Гліба (8-А клас, І місце), Руденко Руслану (9-А клас, І місце), Красноруцького Дмитра (10-Б клас, ІІ місце), Рудчика Владислава (11-А клас, ІІ місце); з фізики: Красноруцького Дмитра (10-Б клас, ІІ місце), Рудчика Владислава (11-А клас, ІІ місце) та з географії Красноруцького Дмитра (10-Б клас, ІІІ місце) та бажаємо перемог на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Вітаємо вчителів, які підготували переможців олімпіад.