Попередні підсумки І семестру

Ось і закінчився І семестр навчального року. Для 61 учня нашої школи він став успішним, оскільки вони завершили календарний рік на високому рівні. 20 учнів 6 – 11 класів взяли участь в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з 16 навчальних предметів і здобули (за даними на 30.12.2015) 18 перемог, 3 учнів, а саме Лукашов Д., Литовченко Д. (10 А клас), Рудчик В. (8 – А клас) братимуть участь в ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики, фізики, англійської мови та інформатики. 5 учнів школи здобули перемоги в І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, а 4 з них братимуть участь в ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. Команда КВК (7 – А клас) продовжить боротьбу серед найкращих команд КВК в шкільній лізі команд кмітливих та винахідливих. Бажаємо всім учням та ї наставникам творчої наснаги та подальших успіхів.