Участь в ІІ (районному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

Триває ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів. Учні школи беруть найактивнішу участь в олімпіадах. Станом на 29.11.2016 року учні школи здобули вже 8 перемог, а саме: Тимошенко Гліб (6-А кл, математика, ІІІ місце), Рудчик Владислав (9 – А кл, математика, І місце), Литовченко Данило (11 кл, математика, ІІ місце), Красноруцький Дмитро (8-Б кл, географія, ІІІ місце), Кваша Павло (8 – А кл, історія, ІІІ місце), Галацан Михайло (9-А кл, історія, І місце). Учні Рудчик В. та Галацан М. вже стали учасниками ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та історії та готуються до нього. Вітаємо всіх переможців та їх наставників та бажаємо подальших перемог в олімпіадах.