Історія Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області

«… У кожної людини є своє місце. Частіше це місце, де вона народилась. Але буває й по-іншому. Відкриваєш для себе зовсім нове місце. І дуже чітко розумієш: ось це твоє. Тут волів би ти жити, сюди бажав би повертатися. Ти бажаєш взяти від цього місця все й віддати йому все. Без залишку. Таким місцем для нас стало місто Харків та школа №143…»

Свій історичний шлях середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №143 Харківської міської ради Харківської області розпочала 1 вересня 1976 року. Перш ніж школа відкрилась, на роботу до неї були направлені педагогічні працівники з першим директором Тетяною Ареф’ївною Шуваловою, яка очолила педагогічний колектив. Вона надавала допомогу будівельникам у завершенні возведення школи.
Середній вік вчителів першого педагогічного складу не перевищував 30 років. Молодий колектив школи наполегливо працював у 2 зміни та навчав 1531 учня. В закладі працювало понад 70 учителів. За всю історію існування зі стін школи у доросле життя вийшло понад 8000 випускників.

Перший педагогічний склад школи №143

/Files/images/imag001.jpg

/Files/images/imag003.jpg

Час спливав… На посаді директора школи Т.А. Шувалову змінила Людмила Петрівна Бондарева, учитель - методист, відмінник освіти України.

З 1987 року школу прийняла під своє керівництво Бондарєва Людмила Петрівна, після неї з 1994 року директором школи стає Картавченко Людмила Дмитрівна, з 1995 року школою керує Коваленко Олег Миколайович., а з 2012 року приймає під своє керівництво Левченко Олена Олександрівна.