Основні відомості про школу

Мова навчання – українська

Директор школи – Левченко Олена Олександрівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи школи II-III ступеню – Алтуніна Наталія Федорівна
Заступник директора з навчально-виховної роботи школи I ступеню -Шишкіна Маргарита Валеріївна

Кадровий склад:
загальна кількість робітників – 68
з них педагогів – 49
початкова школа – 9
старша школа – 35
Рівень кваліфікації:
- вища категорія – 23
- І категорія – 12
- ІІ категорія – 4
- спеціаліст – 10
- «Старший учитель» – 7
- «Учитель – методист» – 7
- Відмінник освіти України – 2

Провідна ідея розвитку:

Побудувати модель школи, в якій будуть створені умови для задоволення освітніх потреб особистості, для самореалізації кожної дитини на основі всебічного педагогічного аналізу її успіхів, конструювання цілісного особистісно зорієнтованого педагогічного процесу досягнень, саморозвитку і самовизначення школярів.
/Files/images/shkola.gif

Склад учнів:

класів всього 22

з них початкова школа – 8
з них середня школа – 10
з них старша школа – 3

Кількість учнів на 2014-2015 навчальний рік - 616,

Головні завдання школи:

• Створення умов для саморозвитку особистості, конструювання цілісного особистісно орієнтованого педагогічного процесу, удосконалення семестрово-залікової та 12-бальної системи.
• Переорієнтація роботи вчителів з формування знань, умінь і навичок учнів та педагогічну підтримку школярів і супроводження здібностей особистості; опа­нування особистісно орієнтованими технологіями навчання і виховання.
• Виховання морально і фізично здорового покоління, правознавчого світогляду, мотивації вести здоровий спосіб життя,
• Виховання школяра як громадянина України, демократичної життєво і соціаль­но компетентної особистості
• Оновлення змісту і форм професійної діяльності педагогічних працівників, підвищення ролі вчителя у формуванні громадянського суспільства.
• недостатня цілеспрямована систематична робота з обдарованими учнями,
• перевантаження репродуктивними методами навчання,
• не всі методичні об'єднання працюють, використовуючи максимально творчий потенціал вчителів (м/о фізичної культури та ДПЮ, трудового навчання та музики),
• низька активність у видавничо-друкувальній діяльності,
• недостатнє використання методик діагностування.

Школа співпрацює з вищими навчальними закладами
(повна назва ВНЗ):

/Files/images/15eda281216e.jpg

• Національний аерокосмічний університет ім. М.Є.Жуковського «Харківський авіаційний інститут»;
  • Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»
  • Харківська національна академія міського господарства;
  • Харківський національний інститут внутрішніх справ;
  • Національний економічний університет
  • Харківський державний педагогічний університет ім.Г.С.Сковороди;
  • Харківський гуманітарно-педагогічний інститут
  • Державна академія фізичної культури.