Перший урок у 2017/2018 навчальному році

1 вересня 2017 року в усіх класах школи проведено для школярів Перший урок, тематика якого відповідає принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді: «Я з гордістю про Харків говорю», «Україна на карті Європи», «Ми – діти європейської родини», «Я – громадянин України – європейської країни», «Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе!», «Харків – місто європейське», «Поважаю європейські цінності – будую сучасну Україну!», «Європейські цінності – основа демократичної України», «Український вимір – європейські цінності».

Першокласників, які уперше переступили поріг школи, ознайомили з історією школи, досягненнями її випускників, особливостями навчання в ній тощо.

Учні 5-11-х класів звернули увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України, поглибили знання школярів про інтеграцію України до Європейського Союзу, європейські цінності, основні принципів толерантності тощо.

Головна мета Першого уроку – формування в учнів нового європейського світогляду, національної свідомості, поваги до рідної мови, шляхом окреслення ролі України у світі.