Інтелектуальні змагання "Батл 11-класників" серед учнів Салтівського району

Потужний старт останнього навчального року для одинадцятикласників Салтівського району. 12 вересня в укритті Національного технічного університету "Харківський політехнічний інститут" відбулися інтелектуальні змагання "Батл 11-класників" серед учнів Салтівського району. Це новий, оригінальний, яскравий початок черги з олімпіад, турнірів, конкурсів у сучасному форматі. Участь у змаганнях прийняли 10 збірних команд по 5 учасників в кожній. Батл пройшов у форматі Kahoot-вікторини, під час якої Салтівські інтелектуали продемонстрували свої знання з хімії, фізики та математики. За результатами змагань перемогу здобула команда "Victory" (ЗЗСО 111, 124, 141). ІІ місце посіла команда "Незламні" (ЗЗСО 3, 8, 42, 84). ІІІ сходинка - "The Five" (ЗЗСО 43, 144). Дякуємо усім школярам за цікаву гру! Вітаємо переможців, пишаємося вами! Віримо, що попереду у всіх юних салтівських інтелектуалів ще багато нових та неймовірних здобутків у царині науки!