ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

ІІ чверть за традицією насичена інтелектуальними змаганнями, конкурсами. Окреме місце займають Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів. Наразі триває ІІ (районний) етап цих олімпіад. Активними учасниками яких є учні нашого ліцею. Вітаємо Діченко Катерину (8-Б), Будалака Ростислава (9-А), Бровченка Дениса (10-А), Момота Івана (10-Б), Шишкіна Владислава (8-А), Ельшааер Аміну (11-А) з перемогами в ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, хімії, трудового навчання, інформатики, української мови. Вітаємо вчителів, які підготували переможців олімпіад. Бажаємо Будалаку Ростиславу, Бровченку Денису успіхів в ІІІ (обласному) етапі учнівських олімпіад з навчальних предметів.