Співпраця із закладами освіти Львівщини

Сьогодні, 14 лютого 2024 року, вчителі української мови та літератури Зубрянського ліцею Солонківської сільської ради Львівської області Пігій Оксана Іванівна та Харківського ліцею №143 Головченко Марина Вадимівна провели урок української літератури для учнів 7 класів Харківщини та Львівщини.

На дистанційному уроці об'єдналися семикласники з різних частин України, щоб разом говорити про дитинство, обпалене війною.

На основі вивченої повісті "Климко" Г. Тютюнника діти створювали асоціативні кущи до слів "дитинство" та "війна", за допомогою штучного інтелекту вимальовували портрет Климка. Наприкінці уроку учні створили ментальну карту, де висловили свої думки щодо світу без війни. Дякуємо вчителям, учням та сподіваємось на справжню дружбу на довгі роки.