Вітаємо переможців ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України!

Обдарована молодь – майбутнє кожної нації. Вітаємо юних науковців комунального закладу «Харківський ліцей №143 Харківської міської ради»!

Учень 10-Б класу комунального закладу «Харківський ліцей №143 Харківської міської ради» Момот Іван та учениця 11-А класу Ніколенко Ольга успішно презентували в межах ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України свої наукові проєкти.

Момот Іван посів ІІ місце у секції «Українська мова»;

Ніколенко Ольга - ІІ місце в секції «Англійська мова та англомовна література».

Дякуємо науковим керівникам Котенко В.О. та Суходубовій Н.О. за якісну підготовку учнів до відповідальних наукових стартів.

Пишаємося вами! Бажаємо подальших успіхів!