Міжнародний день рідної мови

21 лютого 2024 року до Міжнародного дня рідної мови за ініціативою Харківського територіального відділення МАН України (секція-українська мова) на базі Харківського ліцею № 89 ( Шевченківський район) була проведена відеоконференція, у роботі якої брали участь учні Салтівського району . Учасників зацікавили виступи Губарєвої Галини Анатоліївни, кандидата філологічних наук, доцента Харківського університету ім.В.Каразіна, голови комісії Харківського територіального відділення МАН України , про роботу одного з найращих вищих навчальних закладів Харкова, про досягнення учнів у роботі МАН секції української мови ; Сегеди Тетяни, випускниці університету про роль філолога, переваги у цій професії. Момот Іван (ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2024 , ХЛ №143) виступив з презентацією своєї дослідницької роботи «Українськомовний інтернет-мем як особлива одиниця комунікації під час російсько-української війни, його маркованість», яка була відзначена комісією як найцікавіша за темою дослідження. Активну участь у роботі конференції взяли Кічаєва Катерина(10-Б), Будалак Ростислав (10-А). Учні нашого ліцею продемонстрували зацікавленість темою заходу, ерудицію в спілкуванні з ровесниками та любов і повагу до рідної мови.