Круглий стіл з питань профілактики правопорушень та негативних проявів в учнівському середовищі

За ініціативою районного управління освіти 17 квітня 2013 року на базі Харківської школи №143 проведено круглий стіл з питань правової освіти, профілактики правопорушень та злочинності, запобігання дитячій безпритульності, торгівлі людьми, насильства серед школярів та в їх родинах, самовільним уходам дітей із дому, тютюнопаління, наркоманії та запобігання іншим негативним проявам в учнівському середовищі.

Круглий стіл провели головний спеціаліст районного управління освіти Гринько Г.І., старший прокурор прокуратури Московського району Жорняк М.С., головний спеціаліст районної служби у справах дітей Сидорчук В.М., фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Московського району Куриленко О.В. для 130 учнів 8-11 класів Харківських загальноосвітніх шкіл №142 та №143. З цікавістю школярі слухали виступи гостей, особливо їх зацікавили питання запобігання насильству, ознайомлення з механізмом отримання паспортів по досягненню 16-річного віку.