Серпнева конфереція

Вчителі нашої школи провели традиційну серпневу педраду, на якій спланували свою роботу на майбутній навчальний рік, обговорили шляхи подолання можливих проблем та продумали те, як зробити роботу шкільного колективу успішною та ефективною. Вчителі обговорили нові нормативні документи: лист МОНУ від 26.06.2015 №1/9-305 «Про вивчення базових дисциплін у загальноосвітніх навчальних закладах у 2015/2016 навчальному році», наказ МОНУ від 16.06.2015 №641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах», та наказ МОНУ від 08.04.2015 №412 «Про затвердження Інструкції щодо заповнення Класного журналу для 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів Директор школи, Левченко Олена Олександрівна, вручила грамоти та подяки вчителям нашої школи за підсумками роботи у 2014/2015 н.р.. Сподіваємось, що цей навчальний рік принесе нам всім задоволення від навчання та роботи, перемоги у конкурсах та олімпіадах, успіх та високі результати.