/Files/images/6.jpgНаші досягнення в 2014-2015 навчальному році

№ з/п ПІ учня Клас Англійська мова біологія географія економіка правознавство інформатика історія Українська мова фізика хімія математика екологія астрономія
1 Гончаренко Євгенія 8-Б 6 6 1 2 2 3
2 Литовченко Данило 9-А 2 2 2 1
3 Басілая Юлія 10-А 3 22 5 8
4 Вилуск Анна 11-А 6 3
5 Лукашов Дмитро 9-Б 3 3 4 3
6 Кіріл’єва Анастасія 10-А 13
7 Заїка Олена 11-А 7
8 Ковалевський Станіслав 8-А 22
9 Онищенко Катерина 11-Б 11 12 13
10 Пилипенко Сергій 9-Б 3
11 Федорищев Дмитро 10-А 3 11 7 3 9
12 Мірошніченко Валерія 11-Б 3
13 Кожевнікова Валерія 9-А 3
14 Головченко Марина 10-А 9
15 Щербакова Анна 11-Б 16 9 11 14
16 Телятників Михайло 9-А 16
17 Харченко Маргарита 7- Б 14
18 Олондарь Роман 10-А 9
19 Рудчик Владислав 7-А 1
20 Галацан Михайло 7-А 5
21 Красноруцький Дмитро 6-Б 3
22 Таран Назар 7-А 5
23 Фартушко Максим 8-А 3
24 Гончар Дмитро 11-Б 2
25 Семенець Дарина 10-А 5

Відомості про переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2012/2013 н.р.

Трет'якова Марина Сергіївна10Українська філологіяСахно Ірина ЮріївнаСП85ІІ
Олондар Роман Віталійович8Кравченко Неля МихайлівнаВ, СУ52ІІІ
Федорищев Дмитро Віталійович8Солдатенко Наталія ГригорівнаІ8ІІІ
Пирогова Олександра Романівна11Українська філологіяСолдатенко Наталія ГригорівнаІ9ІІІ
Пирогова Олександра Романівна11Українська філологіяМирна Марина ЛеонідівнаВ, СУ6ІІІ
Лукашов Дмитро Сергійович7Оліфер Тамара ВасилівнаІ23ІІІ

Резульатати турнірів в 2012-2013 н.р.

Полупанова Лариса Іванівна897 б. ІІІ місце
ІІІ місце
Оліфер Тамара Василівна835 б.ІІ місце
Шпетної Анастасії учениці 10 класу в збірній команді№1 «Priorateam»збірна команда №1 «Priorateam» нагороджена в командному заліку Дипломом ІІІ ступеня

Досягнення закладу освіти

в 2011-2012 навчальному році:




За результатами олімпіад школа займає 5 місце районного рейтингу.
Кращі результати показали шкільні команди з таких базових дисциплін:

· українська мова та література (3 місце),

· математика (2 місце),

· технічна праця (3 місце),

· інформаційні технології (4 місце),

· обслуговуюча праця (4 місце)

· фізика (4 місце),

Переможці районних та обласних олімпіад

2011-2012 н.р.



Базова дисципліна

Результати виступів у ІІ (районному) етапі:

І-місце

ІІ-місце

ІІІ-місце

Англійська мова

Астрономія

Шпетний Олександр,11 кл.

Світова література

Оніщенко Катерина 8 кл,.

Співак Семен 9 кл., Хантицька Інна 11 кл.

Інформаційні технології

Трет’якова Марина,
9 кл.

Математика

Спивак Семен,
9кл. Пирогова Олександра 10 кл.

Литвинов Віктор, 8 кл.

Обслуг. праця

Стороженко Карина,11кл.

Основи економіки

Шпетний Олександр, 11 кл.

Технічна праця

Фаркаш Ярослав,
9 кл.

Горяінов Максим,9 кл.

Українська мова та література

Вилуск Анна, 8 кл.,

Співак Семен,9 кл.,

Пирогова Олександра, 10 кл.

Фізика

Стовпівська Катерина, 7 кл. Шпетна Анастасія, 9 кл., Шпетний Олександр, 11 кл.

Результати виступів у ІІІ (обласному) етапі

Інформаційні технології

Трет’якова Марина, 9 кл

Українська мова та література

Співак Семен,
9 кл.

Участь у конкурсах 2011/2012 н.р.

Всеукраїнський природничий інтерактивний конкурс «Колосок»

315 учнів 2-10 кл (сертифікати «Золотий колосок», «Срібний колосок»)

Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»

225 учнів 1-11 кл (4 ІІІ ступеня Всеукраїнський рівень)

Міжнародний учнівський історичний конкурс «Лелека»

44 учні (2 диплома ІІІ ступеня, 1 диплом ІІ ступеня)

Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка

2 учні (І місце); 2 учні (ІІ місце)

Міський конкурс знавців української мови для учнів 8-11 кл.

1 учень (ІІ місце)

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzle»

77 учнів (1 учень - диплом «ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня»; 1 учень - диплом ІІІ ступеня «Регіонального рівня»)

Протягом навчального року учні школи приймали участь у таких конкурсах та турнірах:

  • турнірюних фізиків,
  • турнір юних істориків,
  • турнір з правознавства,
  • турнір юних математиків,
  • економіко-правовий турнір,
  • турнір юних журналістів,
  • турнір юних економістів,
  • турнір юних географів,
  • турнір юних хіміків,
  • олімпіада для випускників школи І ступеня «Путівка в науку»,
  • міський конкурс знавців англійської мови серед учнів 10-11 класів «Англійська з задоволенням» (1 учасник),
  • міський конкурс знавців української мови ім. Т.Г. Шевченка (Співак С., 8-А клас – ІІІ місце),
  • МАН (2 учасника),
  • міський конкурс знавців російської мови (Оніщенко К., 8-Б клас – ІІІ місце),
  • конкурс «Учень року - 2012» в номінації «Творча особистість року» (Полупанова Яна, 10-А клас –участь).
Кiлькiсть переглядiв: 21

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.