Національна дитяча «гаряча лінія» - для дітей та про дітей.

Це означає, що «гаряча лінія» приймає дзвінки від дітей та від дорослих, чиї запити стосуються дітей.

Дитяча «гаряча лінія» функціонує за безкоштовним номером 0-800-500-225 (безкоштовний з мобільних та стаціонарних номерів телефонів по всій території України).

А з 1 червня 2017 року Національна дитяча «гаряча лінія» відкрила короткий номер 116 111 (безкоштовний для абонентів КиївСтар та Лайфселл).

Даний номер телефону запроваджений у 26 європейських країнах як узгоджений номер допомоги дітям по телефону.

Лінія є абсолютно безкоштовною, анонімною та конфіденційною.

На Національній дитячій "гарячій лінії" консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи соціальні працівники та соціальні педагоги.

Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів.

Теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, права дитини і вміння реагувати на їх порушення, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

Дитяча «гаряча лінія» працює:

по будням з 12 до 20 години

в суботу з 12 до 16 години.

Шановні батьки, учні та вчителі!

У нашому місті працюють Телефони довіри:

759-76-76 з 7:00 до 19:00

764-22-39 з 8:00 до 22:00