Шановні батьки та педагоги!

У житті кожного іноді виникають проблеми, вирішити які наодинці важко. В умовах карантину психологічною службою школи розроблені наступні рекомендації:

1. Максимально свідомо реагувати на ситуацію довкола, адже діти сприймають світ через тих дорослих, які їх оточують! Менше паніки - більше підтримки стану спокою і рівноваги.
2. Дітей потрібно контролювати, тому радимо батькам слідкувати за виконанням домашнього завдання, яке дали вчителі дистанційно.
3. Не забувайте, що це карантин, а не канікули. Діти відстають від шкільної програми, а потім їм доведеться наздоганяти її. Тому не варто забувати про підручники та зошити.
4. Домовтеся з дитиною, що за час карантину вона прочитає книгу, яку сама вибере.